Naše úspěchy

Soupis všech finálových a semifinálových umístění našich členů na Mistrovstvích ČR od založení klubu v roce 2002.

 

Počty medailí z MČR od roku 2002:

Zlaté: 61
Stříbrné:49
Broznové:39
Celkem:149

» Sezóna 2017 «

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Hradec Králové - 29.1.

1. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 2 - Mistři ČR
8. místo
Doležal Radek - Kasalová ElaJunior 2 - Semifinalisté  
2. místo
Brück Jakub - Riebauerová AnnaMládež - Vicemistři ČR
3. místo Liška Petr - Brizgalová Žaneta
Do 21 let - Vicemistři ČR
1. místo Odstrčil David - Bohak Tara Dospělí - Mistři ČR
5. místoStupka Radim - Jendrulková Tereza
Dospělí - Finalisté
8. místo Botík Richard - Pokorná AliceSenior 1 - Semifinalisté
    

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích Praha - 25.2.

3. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 2 - Vicemistři ČR
10. místo
Doležal Radek - Kasalová ElaJunior 2 - Semifinále
2. místoBrück Jakub - Riebauerová AnnaMládež - Vicemistři ČR 
5. místo
Stupka Radim - Jendrulková TerezaDospělí - Finalisté
12. místo
Richtár Jakub - Petrušková Klára Dospělí - Semifinalisté
   

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Zlín - 11.3.

2. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior  - Vicemistři ČR
10. místoDoležal Radek - Kasalová ElaJunior 2 - Semifinalisté 
1. místo
Brück Jakub - Riebauerová Anna
Mládež - Mistři ČR
1. místoOdstrčil David - Bohak TaraDospělí - Mistři ČR
3. místo Stupka Radim - Jendrulková Tereza Dospělí - Vicemistři ČR
6. místoRichtár Jakub - Petrušková KláraDospělí - Finalisté
 
7. místo
Ondráček Robin - Skorkovská MarkétaDospělí - Semifinalisté

Mistrovství ČR družstev
?

      

» Sezóna 2016 «

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Olomouc - 30.1.

2. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 1 - Vicemistři ČR
1. místo
Brück Jakub - Čerteková Kateřina
Junior 2 - Mistři ČR
3. místo Bureš Michal - Mašková Adriana
Mládež - Vicemistři ČR
2. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Vicemistři ČR
3. místo Horníček Michal - Kartyshova Daria Dospělí - Vicemistři ČR
7. místo
Stupka Radim - Jendrulková Tereza
Dospělí - Semifinalisté
   

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha - 5.3.

3. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 1 - Vicemistři ČR
1. místo
Brück Jakub - Čerteková Kateřina
Junior 2 - Mistři ČR
7. místo
Doležal Radek - Kasalová Ela
Junior 2 - Finalisté
3. místo
Bureš Michal - Mašková Adriana
Mládež - Vicemistři ČR
2. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Vicemistři ČR
7. místo
Piňos Ondřej - Stepaková Tereza
Do 21 let - Semifinalisté
10. místo
Talpa Kamil - Barešová Veronika
Do 21 let - Semifinalisté
1. místo
Odstrčil David - Bohak Tara
Dospělí - Mistři ČR
5. místo
Stupka Radim - Jendrulková Tereza
Dospělí - Finalisté
12. místo
Ondráček Robin - Skorkovská Markéta
Dospělí - Semifinalisté
6. místo
Botík Richard - Pokorná Alice
Senior 1 - Finalisté
   

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Zlín - 17.4.

3. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 1 - Vicemistři ČR
1. místo
Brück Jakub - Čerteková Kateřina
Junior 2 - Mistři ČR
9. místo
Doležal Radek - Kasalová Ela
Junior 2 - Semifinalisté
1. místo Bureš Michal - Mašková Adriana
Mládež - Mistři ČR
1. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Mistři ČR
8. místo
Talpa Kamil - Barešová Veronika
Do 21 let - Semifinalisté
1. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Mistři ČR
3. místo Stupka Radim - Jendrulková Tereza Dospělí - Vicemistři ČR
7. místo
Bureš Michal - Mašková Adriana
Dospělí - Semifinalisté
10. místo
Ondráček Robin - Skorkovská Markéta
Dospělí -Semifinalisté
12. místo
Richtár Jakub - Petrušková Klára Dospělí - Semifinalisté

Mistrovství ČR družstev
Brno - 28.9.

3. místo Dvectis-DSP Kometa BrnoJunior STT - Vicemistři
4. místo Dvectis-DSP Kometa Brno
Junior LAT - Finalisté
1. místoDvectis-DSP Kometa Brno
Do 21 let STT - Vicemistři
1. místoDvectis-DSP Kometa Brno
Do 21 let LAT - Mistři ČR
1. místoDvectis-DSP Kometa Brno A
Dospělý STT - Mistři ČR
10. místoDvectis-DSP Kometa Brno B
Dospělý STT - Semifinalisté
2. místoDvectis-DSP Kometa Brno A
Dospělý LAT - Vicemistři 
4. místo Dvectis-DSP Kometa Brno B
Dospělý LAT - Finalisté
      

» Sezóna 2015 «

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Otrokovice - 24.1.

6. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 1 - Finalisté
11. místo Doležal Radek - Kasalová Ela
Junior 1 - Semifinalisté
4. místo
Brück Jakub - Čerteková Kateřina
Junior 2 - Finalisté
3. místo Liška Petr - Smutná Eliška
Mládež - Vicemistři ČR
6. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Finalisté
1. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Mistři ČR
5. místo Horníček Michal - Kartyshova Daria Dospělí - Finalisté
6. místo
Botík Richard - Pokorná Alice
Senior 1 - Finalisté
   

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha - 28.2.

5. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 1 - Finalisté
10. místo Doležal Radek - Kasalová Ela
Junior 1 - Semifinalisté
3. místo
Brück Jakub - Čerteková Kateřina
Junior 2 - Vicemistři ČR
3. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Vicemistři ČR
7. místo Horníček Michal - Kartyshova Daria Dospělí - Semifinalisté
9.-11. místo
Odstrčil David - Bohak Tara
Dospělí - Semifinalisté
   

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Brno - 14.3.

7.-8. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie Junior 1 - Semifinalisté
11. místo Doležal Radek - Kasalová Ela
Junior 1 - Semifinalisté
3. místo
Brück Jakub - Čerteková Kateřina
Junior 2 - Vicemistři ČR
6. místo Liška Petr - Smutná Eliška
Mládež - Finalisté
3. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Vicemistři ČR
1. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Mistři ČR
2. místo Horníček Michal - Kartyshova Daria Dospělí - Vicemistři ČR
7. místo
Ondráček Robin - Coufalová Kristýna
Dospělí -Semifinalisté
   

Mistrovství ČR družstev
Zlín - 20.9.

4. místo Dynasit-DSP Kometa BrnoJunior STT - Finalisté 
5. místo Dynasit-DSP Kometa Brno
Junior LAT - Finalisté
2. místoDynasit-DSP Kometa Brno A
Do 21 let STT - Vicemistři
6. místoDynasit-DSP Kometa Brno B
Do 21 let STT - Finalisté
1. místoDynasit-DSP Kometa Brno
Do 21 let LAT - Mistři ČR
1. místoDynasit-DSP Kometa Brno A
Dospělý STT - Mistři ČR
10. místoDynasit-DSP Kometa Brno B
Dospělý STT - Semifinalisté
3. místoDynasit-DSP Kometa Brno A
Dospělý LAT - Vicemistři 
11. místo Dynasit-DSP Kometa Brno B
Dospělý LAT - Semifinalisté
   

» Sezóna 2014 «

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Hodonín - 25.1.

1. místo Brück Jakub - Čerteková Kateřina Junior 1 - Mistři ČR 
9. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie
Junior 1 - Semifinalisté
2. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Mládež - Vicemistři ČR
1. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Mistři ČR
6. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Finalisté 
10. místo Onder Jan - Hunčárová Lucie
Dospělí - Semifinalisté
   

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha - 22.2.

1. místo Brück Jakub - Čerteková Kateřina Junior 1 - Mistři ČR 
10. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie
Junior 1 - Semifinalisté
5. místo Liška Petr - Smutná Eliška
Mládež - Finalisté
7. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Mládež - Finalisté
1. místo Konečný Michal - Feglová Dominika
Do 21 let - Mistři ČR
2. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Vicemistři ČR
7. místo Botík Richard - Pokorná Alice
Dospělí - Semifinalisté
4. místo Brusciati Graciano - Smolenová Marie Profesionálové - Finalisté
   

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Olomouc - 22.3.

1. místo Brück Jakub - Čerteková Kateřina Junior 1 - Mistři ČR 
9. místo Tománek Jonáš - Růžičková Lucie
Junior 1 - Semifinalisté
11. místoDoležal Radek - Kasalová ElaJunior 1 - Semifinalisté
2. místoRichtár Jakub - Petrušková Klára
Mládež - Vicemistři ČR
7. místo Liška Petr - Smutná Eliška
Mládež - Semifinalisté
1. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Mistři ČR
6. místo Liška Petr - Smutná EliškaDo 21 let - Finalisté
1. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Mistři ČR
7. místo Ondráček Robin - Coufalová Kristýna
Dospělí - Semifinalisté
10. místoSkopal Jakub - Rechová ZuzanaDospělí - Semifinalisté
12. místoBureš Václav - Brücková TerezaDospělí - Semifinalisté
   

Mistrovství ČR družstev
Otrokovice - 17.5.

3. místo DSP Kometa Brno Junior STT - Vícemistři ČR
4. místo
DSP Kometa Brno Junior LAT - Finalisté
1. místo
DSP Kometa Brno
Mládež STT - Mistři ČR
2. místo
DSP Kometa Brno "A"
Mládež LAT - Vícemistři ČR
1. místo
DSP Kometa Brno "A"
Dospělí STT - Mistři ČR  
6. místo
DSP Kometa Brno "B" Dospělí STT - Finalisté
2. místo DSP Kometa Brno "A"  Dospělí LAT - Vicemistři ČR  
6. místo DSP Kometa Brno "B" Dospělí LAT - Finalisté
   

Mistrovství ČR ve Free Style
Ústí nad Labem - 8.11.

1. místo
Odstrčil David - Bohak Tara STT - Mistři ČR
   

» Sezóna 2013 «

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Olomouc - 26.1.

8. místoBrück Jakub - Čerteková KateřinaJunior 1 - Semifinalisté
5. místoLiška Petr - Eliška SmutnáMládež - Finalisté
9. místoRichtár Jakub - Petrušková Klára Mládež - Semifinalisté
1. místo Horníček Michal - Grishchenko YanaDo 21 let - Mistři ČR
6. místoKonečný Michal - Feglová Dominika Do 21 let - Finalisté
7. místo
Bureš Václav - Brücková Tereza
Do 21 let - Semifinalisté
10. místo
Brabec Lukáš - Pokorová Simona
Do 21 let - Semifinalisté
2. místoOdstrčil David - Bohak TaraDospělí - Vicemistři ČR
5. místo Horníček Michal - Grishchenko Yana Dospělí - Finalisté 
7. místo Botík Richard - Pokorná Alice
Senior 1 - Semifinalisté

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha - 23.2.

6. místo Brück Jakub - Čerteková Kateřina Junior 1 - Finalisté 
7. místo Richtár Jakub - Petrušková Klára Mládež - Finalisté
1. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana  Do 21 let - Mistři ČR
8. místo Bureš Václav - Brücková Tereza
Do 21 let - Semifinalisté
9. místo
Richtár Jakub - Petrušková Klára Do 21 let - Semifinalisté
6. místoHorníček Michal - Grishchenko Yana Dospělí - Finalisté 
9. místo Odstrčil David - Bohak TaraDospělí - Semifinalisté 
11. místo Onder Jan - Hunčárová Lucie
Dospělí - Semifinalisté

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Brno - 9.3.

6. místoBrück Jakub - Čerteková Kateřina Junior 1 - Finalisté
5. místo Richtár Jakub - Petrušková KláraMládež - Finalisté
4. místo Konečný Michal - Feglová Dominika
Do 21 let - Finalisté
5. místo
Bureš Václav - Brücková Tereza
Do 21 let - Finalisté
9. místo Zárybnický Jakub - Vašíčková Kateřina Do 21 let - Semifinalisté
11. místo Brabec Lukáš - Pokorová Simona
Do 21 let - Semifinalisté
1. místo Odstrčil David - Bohak Tara
Dospělí - Mistři ČR
2. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Dospělí - Vicemistři ČR 
7. místo Ondráček Robin - Coufalová Kristýna
Dospělí - Semifinalisté

Mistrovství ČR ve Free Style
Ústí nad Labem - 2.11.

1. místo
Odstrčil David - Bohak Tara STT - Mistři ČR

Mistrovství ČR družstev
Zlín - 15.12.

5. místo DSP Kometa Brno Junior STT - Finalisté
5. místo
DSP Kometa Brno Junior LAT - Finalisté
1. místo
DSP Kometa Brno  "A"
Mládež STT - Mistři ČR
4. místo DSP Kometa Brno "B" Mládež STT - Finalisté
1. místo
DSP Kometa Brno "A"
Mládež LAT - Mistři ČR
6. místo DSP Kometa Brno "B" Mládež LAT - Finalisté
2. místo
DSP Kometa Brno "A"
Dospělí STT - Vícemistři ČR  
6. místo
DSP Kometa Brno "B" Dospělí STT - Finalisté
8. místo
DSP Kometa Brno "C" Dospělí STT - Semifinalisté
2. místo DSP Kometa Brno "A"  Dospělí LAT - Vicemistři ČR  
6. místo DSP Kometa Brno "B" Dospělí LAT - Finalisté
   

» Sezóna 2012 «

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Ostrava - 21.1.

5. místoLiška Petr - Smutná Eliška Junior 2 - Finalisté MČR
9. místoKonečný Michal & Feglová Dominika Mládež - Semifinalisté
7. místoHorníček Michal & Grishchenko Yana Dospělí - Semifinalisté 
10. místo Odstrčil David - Bohak Tara Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha - 18.2.

1. místoLiška Petr - Smutná Eliška Junior 2 - Mistři ČR
4. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Mládež - Finalisté 
3. místoOdstrčil David - Bohak Tara Dospělí - Vicemistři ČR 
5. místoHorníček Michal & Grishchenko Yana Dospělí - Finalisté 
6. místo Botík Richard - Pokorná Alice Senior 1 - Finalisté 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Olomouc - 17.3.

3. místoLiška Petr - Smutná Eliška Junior 2 - Vicemistři ČR 
2. místo Odstrčil David - Bohak Tara Dospělí - Vicemistři ČR 
3. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Dospělí - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR ve Free Style
Ústí nad Labem - 3.11.

2. místo
Odstrčil David - Bohak Tara STT - Vicemistři ČR
7. místo
Robin Ondráček - Kristýna Coufalová LAT - Finalisté

Mistrovství ČR družstev
Brno - 24.-25.11.

1. místo
DSP Kometa Brno
Mládež STT - Mistři ČR
2. místo
DSP Kometa Brno
Mládež LAT - Vicemistři ČR
1. místo
DSP Kometa Brno "A"
Dospělí STT - Mistři ČR  
1. místo DSP Kometa Brno "A"  Dospělí LAT - Mistři ČR  
6. místo DSP Kometa Brno "B" Dospělí LAT - Finalisté
8. místo
DSP Kometa Brno "B"  Dospělí STT - Semifinalisté 
   

» Sezóna 2011 «

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Hradec Králové - 22.1.

1. místoHorníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Mistři ČR
5. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Mládež - Finalisté 
8. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Semifinalisté 
9. místoAblorh Titus & Bekker NatashaMládež - Semifinalisté
4. místoOdstrčil David - Kjeldgaard Caroline Dospělí - Finalisté 
7. místoHorníček Michal & Grishchenko Yana Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha - 19.2.

1. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Mistři ČR 
5. místo Ablorh Titus & Bekker Natasha Mládež - Finalisté 
7. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Semifinalisté 
11. místoKonečný Michal & Feglová Dominika Mládež - Semifinalisté 
10. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Brno - 19.3.

1. místoHorníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Mistři ČR 
5. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Finalisté 
7. místoAblorh Titus & Bekker Natasha Mládež - Semifinalisté
8. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Mládež - Semifinalisté 

Mistrovství ČR družstev
Otrokovice - 8.5.

1. místoDSP Kometa Brno "A" Dospělí STT - Mistři ČR 
6. místo DSP Kometa Brno "B" Dospělí STT - Finalisté
4. místoDSP Kometa Brno "A" Dospělí LAT - Finalisté 
   

 » Sezóna 2010 «

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Ostrava - 30.1.

6. místo Hudlický Filip & Krejčí Aneta Junior 2 - Finalisté MČR
2. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Vicemistři ČR
9. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Semifinalisté
10. místo Ablorh Titus & Krejčí Aneta Mládež - Semifinalisté
1. místo Marek Dědík - Orsolya Tóth Dospělí - Finalisté
12. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha - 20.2.

4. místoHudlický Filip & Krejčí Aneta Junior 2 - Finalisté MČR 
2. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Vicemistři ČR 
8. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Semifinalisté 
12. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Mládež - Semifinalisté 
3. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Roudnice nad Labem - 20.3.

4. místoHudlický Filip & Krejčí Aneta Junior 2 - Finalisté MČR 
2. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Vicemistři ČR 
8. místoAblorh Titus & Krejčí Aneta Mládež - Semifinalisté 
9. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Semifinalisté 
2. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Vicemistři ČR 
12. místo Ondráček Robin & Coufalová KristýnaDospělí - Semifinalisté 
   

 » Sezóna 2009 «

  Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Brno - 31.1.

2. místo Hudlický Filip & Krejčí Aneta Junior 1 - Vicemistři ČR 
7. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Junior 2 - Semifinalisté 
5. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Finalisté 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha - 21.2.

2. místo Hudlický Filip & Krejčí Aneta Junior 1 - Vicemistři ČR 
2. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Junior 2 - Vicemistři ČR 
12. místo Bureš Václav & Osičková Jana Mládež - Semifinalisté 
4. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Finalisté 

Mistrovství ČR v kombinaci
Roudnice nad Labem - 15.3.

1. místo Hudlický Filip & Krejčí Aneta Junior 1 - Mistři ČR 
2. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Junior 2 - Vicemistři ČR 
3. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Mládež - Vicemistři ČR 
3. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Vicemistři ČR 

 Mistrovství ČR družstev
Hodonín - 16.-17.5.

2. místo DSP Kometa Brno Mládež STT - Vicemistři ČR 
3. místo DSP Kometa BrnoMládež LAT - Vicemistři ČR 
3. místo DSP Kometa Brno "A"Dospělí STT - Vicemistři ČR 
9. místo DSP Kometa Brno "B" Dospělí STT - Semifinalisté 
8. místo DSP Kometa Brno Dospělí LAT - Semifinalisté 
   

» Sezóna 2008 «

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha - 26.1.

3. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Junior 2 - Vicemistři ČR
8. místo Bureš Václav & Osičková Jana Junior 2 - Semifinalisté 
10. místo Ablorh Titus & Krejčí Aneta Junior 2 - Semifinalisté 
12. místo Konečný Michal & Feglová DominikaJunior 2 - Semifinalisté 
3. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Mládež - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Třinec - 23.2.

3. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Junior 2 - Vicemistři ČR 
4. místo Bureš Václav & Osičková Jana Junior 2 - Finalisté 
10. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Junior 2 - Semifinalisté 
1. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Mládež - Mistři ČR 
6. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Finalisté 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Roudnice nad Labem - 15.3.

3. místo Horníček Michal & Grishchenko Yana Junior 2 - Vicemistři ČR 
6. místo Bureš Václav & Osičková Jana Junior 2 - Finalisté 
8. místo Konečný Michal & Feglová Dominika Junior 2 - Semifinalisté 
10. místo Ablorh Titus & Krejčí Aneta Junior 2 - Semifinalisté 
1. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Mládež - Mistři ČR 
8. místo Ondráček Robin & Hudeová Kristýna Mládež - Semifinalisté 
3. místo Odstrčil David & Koblížková Beata Dospělí - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR družstev
Ostrava - 10.-11.5.

2. místo DSP Kometa Brno Junior STT - Vicemistři ČR 
1. místo DSP Kometa Brno Junior LAT - Mistři ČR 
2. místo DSP Kometa Brno Mládež STT - Vicemistři ČR 
3. místo DSP Kometa Brno Mládež LAT - Vicemistři ČR 
2. místo DSP Kometa Brno Dospělí STT - Vicemistři ČR
7. místo DSP Kometa Brno Dospělí LAT - Semifinalisté 

Mistrovství ČR formací
Ústí nad Labem - 8.11. 

3. místo DSP Kometa Brno - Dirty Dancing LAT - Vicemistři ČR 
   

» Sezóna 2007 « 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Brno - 27.1.
 

8. místo Michal Konečný - Dominika Feglová Junior 1 - Semifinalisté 
2. místo David Odstrčil - Beata Koblížková Mládež - Vicemistři ČR 
7. místo Marek Kolář - Veronika Malá Mládež - Semifinalisté 
5. místo Michal Drha - Lucie Doležalová Dospělí - Finalisté
8. místo Jiří Zejda - Kateřina Jančová Dospělí - Semifinalisté 
11. místo Marek Kolář - Veronika Malá Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Ostrava - 17.2.

8. místo Michal Konečný - Dominika Feglová Junior 1 - Semifinalisté 
8. místo David Odstrčil-Beata Koblížková Mládež - Semifinalisté 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha - 17.3.

6. místo Michal Konečný - Dominika Feglová Junior 1 - Finalisté 
2. místo David Odstrčil - Beata Koblížková Mládež - Vicemistři ČR 
6. místo Marek Kolář - Veronika Malá Mládež - Finalisté 
8. místo Michal Drha - Lucie Doležalová Dospělí - Semifinalisté
11. místo Jiří Kočí - Dominika Kočová Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR družstev
Roudnice nad Labem - 12.-13.5.

2. místo DSP Kometa Brno Junior STT - Vicemistři ČR 
3. místo DSP Kometa Brno Junior LAT - Vicemistři ČR 
1. místo DSP Kometa Brno "A" Mládež STT - Mistři ČR 
5. místo DSP Kometa Brno "B" Mládež STT - Finalisté 
3. místo DSP Kometa Brno "A" Mládež LAT - Vicemistři ČR 
5. místo DSP Kometa Brno "B" Mládež LAT - Finalisté 
2. místo DSP Kometa Brno Dospělí STT - Vicemistři ČR 
6. místo DSP Kometa BrnoDospělí LAT - Finalisté 
   

» Sezóna 2006 «

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Mělník - 28.1.

5. místo Stanislav Mazal-Dominika Feglová Junior 1 - Finalisté
3. místo Adam Jendrulek-Kateřina Přibylová Junior 2 - Vicemistři ČR 
3. místo David Odstrčil-Beata Koblížková Mládež - Vicemistři ČR 
6. místo Marek Kolář-Veronika Malá Mládež - Finalisté 
6. místo Filip Malý-Lucie Doležalová Dospělí - Finalisté 
12. místoJiří Zejda - Kateřina Jančová Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Brno - 25.2.

5. místo

Stanislav Mazal-Dominika Feglová Junior 1 - Finalisté 
3. místo Adam Jendrulek-Kateřina Přibylová Junior 2 - Vicemistři ČR 
4. místo David Odstrčil-Beata Koblížková Mládež - Finalisté 
7. místo Marek Kolář-Veronika Malá Mládež - Semifinalisté 
7. místo Filip Malý-Lucie Doležalová Dospělí - Semifinalisté 

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha - 18.3.

7. místo Stanislav Mazal-Dominika Feglová Junior 1 - Semifinalisté
10. místo Václav Bureš-Jana Osičková Junior 1 - Semifinalisté 
6. místo David Odstrčil-Beata Koblížková Mládež - Finalisté 
13. místo Marek Kolář-Veronika Malá Mládež - Semifinalisté 

Mistrovství ČR družstev
Roudnice nad Labem - 6.-7.5.

1. místo DSP Kometa Brno Junior STT - Mistři ČR 
3. místo DSP Kometa Brno Junior LAT - Vicemistři ČR
1. místo DSP Kometa Brno Mládež STT - Mistři ČR 
2. místo DSP Kometa Brno Mládež LAT - Vicemistři ČR 
1. místo DSP Kometa Brno "A" Dospělí STT - Mistři ČR 
6. místoDSP Kometa Brno "B" Dospělí STT - Finalisté
5. místoDSP Kometa Brno Dospělí LAT - Finalisté 
   

» Sezóna 2005 «

Mistrovství ČR v kombinaci
Hradec Králové - 29.1. 

1. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 2 - Mistři ČR 
5. místo Martin Frankl - Lucie Kubíčková Junior 2 - Finalisté
7. místo Zdeněk Paseka - Kristýna Hudeová Junior 2 - Semifinalisté 
8. místo Robin Ondráček - Denisa Březinová Junior 2 - Semifinalisté 
2. místo Filip Malý - Lucie Doležalová Mládež - Vicemistři ČR
11. místo Jiří Zejda - Kateřina Jančová Dospělí - Semifinalisté

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Karviná - 26.2.

2. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 2 - Vicemistři ČR 
8. místo Martin Frankl - Lucie Kubíčková Junior 2 - Semifinalisté 
12. místo Robin Ondráček - Denisa Březinová Junior 2 - Semifinalisté 
11. místo Filip Malý - Lucie Doležalová Mládež - Semifinalisté 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
České Budějovice - 19.3.

1. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 2 - Mistři ČR 
5. místo Robin Ondráček - Denisa Březinová Junior 2 - Finalisté 
9. místo Zdeněk Paseka - Kristýna Hudeová Junior 2 - Semifinalisté
2. místo Filip Malý - Lucie Doležalová Mládež - Vicemistři ČR 
7. místo Jiří Kočí - Dominika Kočová Mládež - Semifinalisté 
9. místo Marek Kolář - Veronika Malá Mládež - Semifinalisté 
10. místo Filip Malý - Lucie Doležalová Dospělí - Semifinalisté

Mistrovství ČR družstev
Třinec - 14.-15.5. 

1. místo DSP Kometa Brno "A" Junior LAT - Mistři ČR 
5. místo DSP Kometa Brno "B" Junior LAT - Finalisté 
2. místo DSP Kometa Brno Mládež STT - Vicemistři ČR 
7. místo DSP Kometa Brno "A" Dospělí STT - Semifinalisté 
12. místo DSP Kometa Brno "B" Dospělí STT - Semifinalisté 
2. místo DSP Kometa Brno "A" Junior STT - Vicemistři ČR 
4. místo DSP Kometa Brno "B" Junior STT - Finalisté 
5. místo DSP Kometa Brno Mládež LAT - Finalisté 
9. místo DSP Kometa Brno Dospělí LAT - Semifinalisté 
   

» Sezóna 2004 « 

Mistrovství ČR v 10ti tancích

6. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 2 
5. místo Filip Malý - Lucie Doležalová Mládež 

Mistrovství ČR ve standardních tancích

5. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 2 
1. místo Filip Malý - Lucie Doležalová Mládež - Mistři ČR 

Mistrovství ČR družstev

2. místo DSP Kometa Brno "A" Junior STT - Vicemistři ČR 
6. místo DSP Kometa Brno "B"Junior STT 
4. místo DSP Kometa Brno "A" Junior LAT 
   

» Sezóna 2003 « 

Mistrovství ČR v kombinaci

1. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 1 - Mistři ČR 
5. místo Zdeněk Paseka - Zuzana Očadlíková Junior 1 
1. místo Ondřej Ledabyl - Eva Střelcová Dospělí - Mistři ČR 

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích

2. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 1 - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR ve standardních tancích

1. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 1 - Mistři ČR 
6. místo Zdeněk Paseka - Zuzana Očadlíková Junior 1 
1. místo Ondřej Ledabyl - Eva Střelcová Dospělí - Mistři ČR 

Mistrovství ČR profesionálů

2. místo Martin Odstrčil - Markéta Šrámková Profi STT - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR družstev

4. místo DSP Kometa Brno "A" Junior STT 
2. místo DSP Kometa Brno "A"Junior LAT - Vicemistři ČR 
   

» Sezóna 2002 « 

Mistrovství ČR v kombinaci 

3. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 1 
1. místo Ondřej Ledabyl - Eva Střelcová Dospělí - Mistři ČR 

Mistrovství ČR ve standardních tancích 

5. místo David Odstrčil - Aneta Adamcová Junior 1 
1. místo Ondřej Ledabyl - Eva Střelcová Dospělí - Mistři ČR 

Mistrovství ČR profesionálů

2. místo Martin Odstrčil - Markéta Šrámková Profi STT - Vicemistři ČR 

Mistrovství ČR družstev

5. místo DSP Kometa Brno "A" Junior STT 
5. místo DSP Kometa Brno "A" Junior LAT
2. místo DSP Kometa Brno "A" Dospělí STT - Vicemistři ČR