David Odstrčil a Tara Bohak

MISTŘI SVĚTA PROFESIONÁLŮ

David Odstrčil a Tara Bohak

David s Tarou jsou dlouholetými reprezentanty tanečního klubu DSP Kometa Brno. V roce 2022 získali pro Česko historicky první titul mistrů světa v kategorii Profesionálů…

Mezinárodní úspěchy

David s Tarou se postupně stali dvakrát mistry EU, dále vicemistry Evropy, finalisty mistrovství světa až nakonec i mistry světa profesionálů.

Domácí úspěchy

David s Tarou patří k absolutní světové špičce v České republice. Jsou držiteli 14 titulů mistrů republiky v kategorii Dospělých, jak ve standardních tak kombinaci deseti tanců.

Líbí se vám, co děláme?

 

STANDARD

Vicemistři světa

Několikanásobní mistři republiky

David s Tarou byli od roku 2015 až do roku 2021 mistry ČR ve standardních tancích, v roce 2017 byli poprvé v semifinále na mistrovství Evropy a v roce 2021 se v Brně staly semifinalisty světa a v roce 2023 se stali nejen finalisty, ale i vicemistry světa profesionálů v litevském Kaunasu.

 

DESET TANCŮ

MISTŘI SVĚTA 

Několikanásobní mistři republiky

Královská disciplína Davida a Tary, spojení standardních a latinsko-amerických tanců. Po sedmi titulech mistrů republiky, dvou titulech mistrů Evropské unie, titulu více mistrů Evropy se v roce 2022 stali MISTRI SVĚTA profesionálů.

SHOW DANCE

Finalisté mistrovství světa

Mistři republiky

David s Tarou se také věnují Show Dance, kdy se po mistrovském titulu probojovali mezi pět nejlepších na mistrovství světa v čínském Chengdu. Vystupovali po celé Evropě od Lucemburku po Bolognu.

 

Nabízíme vám

TANEČNÍ SHOW

Jsme velice zkušenými tanečníky, takže jestli máte zájem o taneční ukázky, předtančení, zahájení plesů nebo i show pro tématické akce neváhejte se na nás obrátit. Stejně jako mnoho organizátorů před vámi budete spokojeni.

 

Jak se s námi spojit?

Napiš nám na david@dancesportpro.cz
Zavolej nám na +420 604 263 693

ANEBO JEDNODUŠŠE NASKENUJ
blank

ZÁŽITKOVÁ VÝUKA

Také jsme velice dobrými lektory. Chcete si zpestřit firemní akci, ples nebo team building? Dejte nám vědět a nejenom, že se něco naučíte, také se zároveň pobavíte a to klidně i v angličtině nebo němčině.

O nás

Tančit jsme společně začali až v 21 letech, ale naše taneční příběhy jsou až neuvěřitelně podobné. Posuďte sami:

TARA BOHAK

blank

Narodila jsem se ve Slovinském Mariboru. Pocházím z taneční rodiny, která přinesla taneční sport do Slovinska. Možná i proto jsem od malička měla sen, stát se mistryni světa v tanečním sportu.

Závodně jsem začala tančit v 7 letech na domácích soutěžích ve Slovinsku. Ve 13 letech jsem začala soutěžit i na mezinárodním poli v té době s tanečním partnerem Matejem Filipančičem.

V roce 2006 s přechodem do vyšší věkové kategorie, přestupem na sportovní gymnázium, jsem vyměnila i tanečního partnera za Alena Pavleca. Nové partnerství fungovalo skvěle a jsme se stali mistry Slovinské republiky v mládeži.

Před mým současným partnerem jsem ještě dva roky tančila s Alenem Lesjakem toto partnerství však trvalo jen do roku 2011, a tak s ukončením mládežnické kariéry jsem  kompletně změnit svůj životní styl. Začala jsem tančit za Českou republiku s Davidem Odstrčilem.

DAVID ODSTRČIL

blank

Narodil jsem se ve Vyškově, ale celý život jsem Brňák. Jsem první v již třetí generaci tanečníků a jsem hrdý na vše čeho mý rodiče a prarodiče dosáhli a na čem jsem mohl stavět. Také jsem chtěl být mistrem světa, ale jenom s maminkou… alespoň se mi podařila ta důležitější část.

Mé seznámené s tanečním sportem bylo až po všech přípravkách a oblíbených baletních lekcích v 9 letech a ze tří tanečních partnerek, se kterými jsem trénoval, jsem na soutěž vyjel s Anetou Adamcovou. S ní jsem získal čtyři tituly mistrů republiky v juniorech. 

S přechodem do mládeže jsem vyměnil taneční partnerku. A s Beátou Koblížkovou po dvou letech drilu jsme po titulech mistrů republiky vyjeli na mé první mistrovství světa a Evropy, kde jsme se dostali i do semifinále.

Chvíli jsem také tančil s partnerkou s Dánska, nicméně toto partnerství bylo spíše obzory rozšiřující, ale na výsledky nepříliš plodné. A tak jsem byl rád, že jsem našel partnerku ze Slovinska, která se z dětského konkurenta stala mým nejlepším přítelem.

SPOLEČNÁ KARIÉRA

Oba jsme přinesli spoustu obětí, jak přerušení studia na vysoké škole, neustálé cestování mezi Českem, Slovinskem a Itálií, tak i rozhodnutí, že se tanečnímu sportu budeme věnovat profesionálně. Díky tomu všemu jsme se stali sedminásobnými mistry ČR ve standardu, sedminásobnými mistry ČR v deseti tancích, dvojnásobnými mistry Evropské Unie v deseti tancích, finalisty MS v Showdance, přinesli jsme do Česka první medaili z titulární soutěže hlavní kategorie (ME v deseti tancích), ale zejména jsme se stali historicky prvními českými mistry světa a to ziskem MS v deseti tancích profesionálů.