2020

2020

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha – 1.2.

6. místo Hrtoň Vojtěch – Vališová Viktorie Junior 1 – Finalisté
2. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Vicemistři ČR
2. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Do 21 let – Vicemistři ČR
6. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Finalisté
4. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Dospělí – Finalisté
Junior 1

6. místo – Finalisté
Hrtoň Vojtěch – Vališová Viktorie

Mládež

2. místo – Vicemistři
Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka

Do 21 let

2. místo – Vicemistři
Brück Jakub – Makarenko Marina

6. místo – Finalisté
Metlický Jan – Kasalová Ela

Dospělí

4. místo – Finalisté
Brück Jakub – Makarenko Marina

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Otrokovice – 29.2.

3. místo Hrtoň Vojtěch – Vališová Viktorie Junior 1 – Vicemistři ČR
1. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Mistři ČR
7. místo Doležal Radek – Folcová Nicole Mládež – Semifinalisté
12. místo Bortlík Adam – Brožková Eva Mládež – Semifinalisté
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Do 21 let – Mistři ČR
2. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Vicemistři ČR
6. místo Doležal Radek – Folcová Nicole Do 21 let – Finalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
3. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Dospělí – Vicemistři ČR
5. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Dospělí – Finalisté
Junior 1

3. místo – Vicemistři ČR
Hrtoň Vojtěch – Vališová Viktorie

Mládež

1. místo – Mistři
Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka

7. místo – Finalisté
Doležal Radek – Folcová Nicole

12. místo – Finalisté
Bortlík Adam – Brožková Eva

Do 21 let

1. místo – Mistři
Brück Jakub – Makarenko Marina

2. místo – Vicemistři
Metlický Jan – Kasalová Ela

6. místo – Finalisté
Doležal Radek – Folcová Nicole

Dospělí

1. místo – Mistři
Odstrčil David – Bohak Tara

3. místo – Vicemistři
Brück Jakub – Makarenko Marina

5. místo – Finalisté
Metlický Jan – Kasalová Ela

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Kojetín – 12.9.

2. místo Hrtoň Vojtěch – Vališová Viktorie Junior  – Vicemistři ČR
1. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Mistři ČR
8. místo Doležal Radek – Folcová Nicole Mládež – Semifinále
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Do 21 let – Mistři ČR
2. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Vicemistři ČR
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Dospělí – Mistři ČR
4. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Dospělí – Finalisté
Junior 1

2. místo – Vicemistři ČR
Hrtoň Vojtěch – Vališová Viktorie

Mládež

1. místo – Mistři
Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka

8. místo – Finalisté
Doležal Radek – Folcová Nicole

Do 21 let

1. místo – Mistři
Brück Jakub – Makarenko Marina

2. místo – Vicemistři
Metlický Jan – Kasalová Ela

Dospělí

1. místo – Mistři
Brück Jakub – Makarenko Marina

4. místo – Finalisté
Metlický Jan – Kasalová Ela

2019

2019

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha – 2.-3.2.

10. místo Florian Daniel – Kasalová Linda Junior 2 – Semifinalisté
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Mládež – Mistři ČR
2. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Vicemistři ČR
2. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Vicemistři ČR
6. místo Mistr Rudolf – Indráčková Monika Do 21 let – Finalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
8. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Dospělý – Semifinalisté
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let – Mistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí – Mistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B” Dospělí – Finalisté
5. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “C” Dospělí – Finalisté

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Zlín – 23.-24.2.

1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Mládež – Mistři ČR
4. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Finalisté
8.-9. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Semifinalisté
12. místo Ondráček Robin – Jendrulková Tereza Dospělí – Semifinalisté
3. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let – Vicemistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí – Finalisté
11. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B” Dospělí – Semifinalisté
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí – Mistři ČR

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Roudnice nad Labem – 30.3.

7. místo Florian Daniel – Kasalová Linda Junior 2 – Semifinalisté
1. místo Felcman Matyáš – Růžičková Lucie Junior 2 – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Mládež – Mistři ČR
2. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Vicemistři ČR
1. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Mistři ČR
5. místo Mistr Rudolf – Indráčková Monika Do 21 let – Finalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Doospělí – Mistři ČR
4. místo Ondráček Robin – Jendrulková Tereza Dospělí – Finalisté
8. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Dospělí – Semifinalisté

2018

2018

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích Praha – 3.2.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Do 21 let – Mistři ČR

 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Třinec – 4.3.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
10. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Mládež – Semifinále
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
11. místo Ondráček Robin – Banková Anna Dospělí – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Kojetín – 24.3.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie Junior  – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
11. místo Mistr Rudolf – Indráčková Monika Mládež – Semifinalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
5. místo Ondráček Robin – Banková Anna Dospělí – Finalisté

 

Mistrovství ČR družstev
Brno – 25.11.

1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior STT – Mistři ČR
2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior LAT – Vicemistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let STT – Mistři ČR
2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let LAT – Vicemistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A”
Dospělí STT – Mistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B”
Dospělí STT – Finalisté
3. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí LAT – Vicemistři ČR

2017

2017

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Hradec Králové – 29.1.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Mistři ČR
8. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Junior 2 – Semifinalisté
2. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Vicemistři ČR
3. místo Liška Petr – Brizgalová Žaneta Do 21 let – Vicemistři ČR
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
5. místo Stupka Radim – Jendrulková Tereza Dospělí – Finalisté
8. místo Botík Richard – Pokorná Alice Senior 1 – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
Praha – 25.2.

3. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Vicemistři ČR
10. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Junior 2 – Semifinále
2. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Vicemistři ČR
5. místo Stupka Radim – Jendrulková Tereza Dospělí – Finalisté
12. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Dospělí – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Zlín – 11.3.

2. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie Junior  – Vicemistři ČR
10. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Junior 2 – Semifinalisté
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
3. místo Stupka Radim – Jendrulková Tereza Dospělí – Vicemistři ČR
6. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Dospělí – Finalisté
7. místo Ondráček Robin – Skorkovská Markéta Dospělí – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR družstev
Brno – 26.11.

2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior STT – Vicemistři ČR
3. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior LAT – Vicemistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno 
Dospělí STT – Mistři ČR
2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí LAT – Vicemistři ČR

2016

2016

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích Olomouc – 30.1.

2. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Vicemistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Junior 2 – Mistři ČR
3. místo Bureš Michal – Mašková Adriana Mládež – Vicemistři ČR
2. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Do 21 let – Vicemistři ČR
3. místo Horníček Michal – Kartyshova Daria Dospělí – Vicemistři ČR
7. místo Stupka Radim – Jendrulková Tereza Dospělí – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR ve standardních tancích
Praha – 5.3.

3. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 1 – Vicemistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Junioři 2 – Mistři ČR
7. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Junioři 2 – Finalisté
3. místo Bureš Michal – Mašková Adriana Mládež – Vicemistři
2. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Do 21 let – Vicemistři ČR
7. místo Piňos Ondřej – Stepaková Tereza Do 21 let – Semifinalisté
10. místo Talpa Kamil – Barešová Veronika Do 21 let – Semifinalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
5. místo Stupka Radim – Jendrulková Tereza Dospělí – Finalisté
12. místo Ondráček Robin – Skorkovská Markéta Dospělí – Semifinalisté
6. místo Botík Richard – Pokorná Alice Senior 1 – Finalisté

 

Mistrovství ČR v 10ti tancích
Zlín – 17.4.

3. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie Junior 1  – Vicemistři ČR
1. místo Brück Jakub – Čerteková Kateřina Junior 2 – Mistři ČR
9. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Junior 2 – Semifinalisté
1. místo Bureš Michal – Mašková Adriana Mládež – Mistři ČR
1. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Do 21 let – Mistři ČR
8. místo Talpa Kamil – Barešová Veronika Do 21 let – Semifinalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
3. místo Stupka Radim – Jendrulková Tereza Dospělí – Vicemistři ČR
6. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Dospělí – Finalisté
7. místo Bureš Michal – Mašková Adriana Dospělí – Semifinalisté
10. místo Ondráček Robin – Skorkovská Markéta Dospělí – Semifinalisté
12. místo Richtár Jakub – Petrušková Klára Dospělí – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR družstev
Brno – 28.9.

3. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior STT – Vicemistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior LAT – Finalisté
1. místo Dvectis-DSP Kometa Brno Do 21 let STT – Mistři ČR
1. místo Dvectis-DSP Kometa Brno Do 21 let LAT – Mistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A”
Dospělí STT – Mistři ČR
10. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B” Dospělí LAT – Semifinalisté
2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí LAT – Vicemistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B” Dospělí LAT – Finalisté