KONTAKT

TANEČNÍ STUDIO

Kamila Tománková – vedoucí

TEL: +420 733 523 001
E-MAIL: info@tskometa.cz

Robin Ondráček – trenér PROAM

TEL: +420 777 086 844
E-MAIL: robin@dancesportpro.cz

Tomás Oliva – trenér PROAM

TEL: +420 603 975 435
E-MAIL: tomas@dancesportpro.cz

Klára Petrušková – trenérka

TEL: +420 733 523 001
E-MAIL: info@tskometa.cz

Lucie Sitarová – trenérka

TEL: +420 733 523 001
E-MAIL: info@tskometa.cz

Tereza Stepaková – trenérka

TEL: +420 733 523 001
E-MAIL: info@tskometa.cz

Veronika Florianová – trenérka

TEL: +420 733 523 001
E-MAIL: info@tskometa.cz

KLUB

DSP Kometa Brno z.s.

U Lípy Svobody 1, 620 00 Brno
E-MAIL: kometa@dancesportpro.cz

Martin Odstrčil – president a šéf trenér

TEL: +420 603 427 977
E-MAIL: martin@dancesportpro.cz

Jan Tománek – marketinkový manager

TEL: +420 603 512 754
E-MAIL: jan@dancesportpro.cz

Kamila Tománková – trenér

TEL: 604 284 568
E-MAIL: kamila@dancesportpro.cz

David Odstrčil – trenér

TEL: +420 604 263 693
E-MAIL: david@dancesportpro.cz

Tara Bohak – trenér

TEL: +420 604 263 693
E-MAIL: tara@dancesportpro.cz

Petra Odstrčilová – členské příspěvky a soustředění

TEL: +420 724 721 199
E-MAIL: petra@dancesportpro.cz