TANEČNÍ KLUB KOMETA

DSP Kometa Brno

Taneční klub DSP Kometa Brno

patří od svého vzniku v roce 2002 k nejlepším v ČR, o čemž svědčí již 224 medailí z Mistrovství ČR jak jednotlivců tak i družstev. 

Naši svěřenci jsou úspěšní nejen doma, ale i v zahraničí. Taneční pár David Odstrčil s Tarou Bohak jsou Mistry světa a vicemistry Evropy v Tanečním sportu. 

Věnujeme se výchově talentů z vlastní líhně. Je pro nás prioritou se věnovat našim svěřencům komplexně, aby nebyly úspěšní jen na parketě, ale i v soukromém životě.

Jádro našeho trenérského teamu tvoří naši vlastní trenéři, kteří patří k české špičce, a to Martin Odstrčil, Jan a Kamila Tománkovi. Dále mladí trenéři David Odstrčil, Tara Bohak a další. 

 

Kometa Family baner 06 Kometa Family baner 06
Kometa Family baner 12 Kometa Family baner 12

Samozřejmostí je pravidelná spolupráce s těmi nejlepšími zahraničními trenéry.

Velký důraz klademe na oblast fyzické a pohybové průpravy, kde spolupracujeme se skvělým trenérem Jakubem Krajňákem (kondiční příprava) a s renomovanou trenérkou reprezentace modení gymnastiky Markou Sitarovou (strečink).

Na těchto stránkách naleznete veškeré informace týkající se dění v našem klubu. Aktuální informace najdete také na našem FACEBOOKU a INSTAGRAMU