NAŠE ÚSPĚCHY

Mistrovství ČR ve standardních tancích Praha – 2.-3.2.

10. místo Florian Daniel – Kasalová Linda Junior 2 – Semifinalisté
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Mládež – Mistři ČR
2. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Vicemistři ČR
2. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Vicemistři ČR
6. místo Mistr Rudolf – Indráčková Monika Do 21 let – Finalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
8. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Dospělý – Semifinalisté
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let – Mistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí – Mistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B” Dospělí – Finalisté
5. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “C” Dospělí – Finalisté

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích Zlín – 23.-24.2.

1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Mládež – Mistři ČR
4. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Finalisté
8.-9. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Semifinalisté
12. místo Ondráček Robin – Jendrulková Tereza Dospělí – Semifinalisté
3. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let – Vicemistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí – Finalisté
11. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B” Dospělí – Semifinalisté
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí – Mistři ČR

Mistrovství ČR v 10ti tancích Roudnice nad Labem – 30.3.

7. místo Florian Daniel – Kasalová Linda Junior 2 – Semifinalisté
1. místo Felcman Matyáš – Růžičková Lucie Junior 2 – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Makarenko Marina Mládež – Mistři ČR
2. místo Tománek Jonáš – Kosmáková Šárka Mládež – Vicemistři ČR
1. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Do 21 let – Mistři ČR
5. místo Mistr Rudolf – Indráčková Monika Do 21 let – Finalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Doospělí – Mistři ČR
4. místo Ondráček Robin – Jendrulková Tereza Dospělí – Finalisté
8. místo Metlický Jan – Kasalová Ela Dospělí – Semifinalisté

Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích Praha – 3.2.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Do 21 let – Mistři ČR

 

Mistrovství ČR ve standardních tancích Třinec – 4.3.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie
Junior 2 – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
10. místo Doležal Radek – Kasalová Ela Mládež – Semifinále
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
11. místo Ondráček Robin – Banková Anna Dospělí – Semifinalisté

 

Mistrovství ČR v 10ti tancích Kojetín – 24.3.

1. místo Tománek Jonáš – Růžičková Lucie Junior  – Mistři ČR
1. místo Brück Jakub – Riebauerová Anna Mládež – Mistři ČR
11. místo Mistr Rudolf – Indráčková Monika Mládež – Semifinalisté
1. místo Odstrčil David – Bohak Tara Dospělí – Mistři ČR
5. místo Ondráček Robin – Banková Anna Dospělí – Finalisté

 

Mistrovství ČR družstev Brno – 25.11.

1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior STT – Mistři ČR
2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Junior LAT – Vicemistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let STT – Mistři ČR
2. místo Dvectis – DSP Kometa Brno Do 21 let LAT – Vicemistři ČR
1. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A”
Dospělí STT – Mistři ČR
4. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “B”
Dospělí STT – Finalisté
3. místo Dvectis – DSP Kometa Brno “A” Dospělí LAT – Vicemistři ČR