KURZY 4

 

Taneční studio Kometa je rodinným podnikem, zabývajícím se službami spojenými převážně s tanečním sportem (dříve známo jako společenský tanec). Naše činnost probíhá v našich vlastních či pronajatých prostorách po celém Brně a širokém okolí.

Naše činnost v oblasti výuky tance je zaměřena na dvě hlavní oblasti, a to zaprvé na tzv. tanec pro všechny, nebo-li kurzovou činnost, a na oblast závodní – výkonnostní.

V oblasti kurzů u nás najdou uplatnění všechny věkové kategorie od předškoláků až po dospělé. Tančit můžete jednak sami, s partnerem nebo ve skupině (formace). Většina našich kurzů je zaměřena na standardní (waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep,…) a latinsko-americké tance (samba, salsa, chacha, rumba, jive,…). Nabízíme ale také kurzy z příbuzných žánrů, jako jsou Zumba, Pilates a další. U kurzů pro děti klademe důraz na rozvoj základních pohybových a rytmických dovedností. Samostanou kapitolou jsou pak speciální kurzy „na míru“.

V oblasti soutěžní – tanečního sportu provozujeme taneční klub Dynasit – DSP Kometa Brno, jenž patří v tomto oboru k absolutní špičce, o čemž svědčí zejména 114 medailí z mistrovství ČR za dobu od jeho vzniku v roce 2002. Taneční klub nabízí ty nejlepší podmínky pro výchovu špičkových tanečních párů, jak po stránce trenérské, tak i co se týče tréninkového zázemí. Samostatnou kapitolou je pořádání tanečních soutěží, a to zejména mezinárodní soutěže Brno Open.

K tanci zcela neodmyslitelně patří móda, nebo-li taneční oblečení a obuv. Co se týče oblečení, nabízíme jak oblečení do kurzů (tréninkové), tak i soutěžní. Chloubou jsou pak zejména fraky na standardní tance, ale i dámské soutěžní kostýmy. V oblasti obuvi spolupracujeme se značkou JF Dance, která Vás obuje jak na ples, tak i na soutěž.

Pokud pořádáte ples či jinou společenskou akci, je tady naše Agentura. Jednak Vám můžeme celou akci zajistit od A až po Z nebo zajistit jednotlivá taneční „čísla“. V našem repertoáru jsou ukázky tance od dětí až po ty nejlepší – Mistry ČR. Připraveny máme také speciální taneční show, kterých se pravidelně účastní osobnosti známé z televizní obrazovky (především z pořadu Star Dance)

Posledním významným oborem naší činnosti je vzdělávání. „Vyučit“ se v naší Akademii můžete jak trenérem nebo rozhodčím (porotcem), tak i tanečníkem s větším rozhledem v oblasti teorie tance.

Kde objednat kurz?

ADRESA:
Taneční studio Kometa
Tuřanská 13, 620 00 Brno

TELEFON
+420 733 523 001

E-MAIL:
info@tskometa.cz

Kde tančíme?

Taneční studio Kometa

Tuřanská 13, 620 00 Brno

mapa – GPS 49°9’6.256″N, 16°39’23.662″E

Jak se k nám dostanete?

MHD

  • Z Hlavního nádraží, zastávka Úzká autobusem 40 nebo 48, vystoupíte na zastávce Glocova a vrátíte se pár metrů pěšky zpět.

AUTEM

  • z dálnice D1 sjezd Bratislava odbočíte na centrum a ihned na 1. světelné křižovatce odbočíte vpravo (k Makru) na ulici Kaštanovou. Přejedete železniční přejezd a za zatáčkou se Kaštanová mění na Tuřanskou.

Taneční studio Kometa

ZŠ Vedlejší, Vedlejší 10, 625 00 Brno

mapa – GPS 49°10’12.873″N, 16°34’22.43″E

Jak se k nám dostanete?

MHD

  • z České, Mendlova nám. – tramvají č. 6
  • z Hlavního nádraží – tramvají č. 8 a 10 ◦směrem do Starého Lískovce. Vystupte na zastávce ŠVERMOVA. Po schodech na pravé straně vystoupejte nahoru. Jděte stále vzhůru až k zadnímu vchodu do školy (pod tělocvičnami)

AUTEM

  • z dálnice D1 sjezd Brno – západ, směrem na Bohunice
  • ze všech směrů najedete na ulici Jihlavskou, z ní odbočíte na ulici Osovou, první doleva odbočíte na ulici Pod Nemocnicí, za které odbočíte vpravo na ulici Okrouhlou. Ta Vás navede pod školu, kde zaparkujete a vejdete do školy zadním vchod pod tělocvičnami.