Brno Open 2020

MS v tanečním sportu a Brno Open Dance Festival 2021

Letos to bude již 19. ročník a bude se konat 17. – 19. 9. 2021 ve sportovní hale Vodova 108, Brno.

Můžete se těšit na světovou taneční špičku ve standardníchtancích, která se utká v historicky prvním MS vse standardních tancích na území ČR o světové tituly!

Těšit se můžete také na světovou taneční špičku v latinskoamerických tancích, v souběžně probíhající soutěži o body do mezinárodního žebříčku WDSF World Open.

Pro Brno neméně významnou akcí bude i Pohár partnerských měst, ve kterém se představí týmy měst Bratislavy, Lipska, Mariboru, Moskvy, Stuttgartu a Vídně.

Sobotním galavečerem Vás provedou herec a zpěvák Roman Vojtek s Kamilou Tománkovou, kterou jste několikrát mohli vidět v TV show Stardance.

Pro mladší i starší věkové kategorie jsou připraveny ještě doprovodné mezinárodní rankingové soutěže, takže divákům se představí skutečně pestrá paleta tanečních párů všech věkových skupin z celého světa.

Předpokládáme, že letošního ročníku se zúčastní rekordních 800 tanečních párů ze všech světových kontinentů.

Česká televize zhotoví z této akce celkem 3 televizní pořady.

Předprodej vstupenek na MS.

Brno Open 2020

Kometa Cup 2021 – MČR družstev – 17.11.2021

V listopadu roku 2021 bude opět v rámci Kometa Cupu probíhat Mistrovství ČR družstev ve standardních i latinsko-amerických tancích.

Více informací a předprodej vstupenek zveřejníme v dohledné době.

Brno Open 2020

Kometa Low Cost 2021 – 31.10.2021 – poprvé se soutěží třídy A

Soutěže sportovního tance dětí, juniorů a začátečníků tento rok proběhnou ve sportovní hale na Měšťanské v Brně-Tuřanech o termínech vás budeme co nejdříve informovat.