Brno Open 2020

Brno Open Dance Festival 2021

Letos to bude již 19. ročník a bude se konat 13. – 14. 3. 2021 ve sportovní hale Masarykovy univerzity v Brně – Bohunicích.

Můžete se těšit opět na světovou taneční špičku ve standardních i latinskoamerických tancích. Včetně úřadujících Mistrů světa…

Pro Brno neméně významnou akcí bude i Pohár partnerských měst, ve kterém se představí týmy měst Bratislavy, Lipska, Mariboru, Moskvy, Stuttgartu a Vídně.

Sobotním galavečerem Vás provedou herec a zpěvák Roman Vojtek s Kamilou Tománkovou, kterou jste několikrát mohli vidět v TV show Stardance.

Pro mladší i starší věkové kategorie jsou připraveny ještě doprovodné mezinárodní rankingové soutěže, takže divákům se představí skutečně pestrá paleta tanečních párů všech věkových skupin z celého světa.

Předpokládáme, že letošního ročníku se zúčastní rekordních 800 tanečních párů ze všech světových kontinentů.

Česká televize zhotoví z této akce celkem 3 televizní pořady.

Více informací a předprodej vstupenek v lednu 2020.

Brno Open 2020

Kometa Cup 2021
27.11.2011

V listopadu roku 2021 bude opět v rámci Kometa Cupu probíhat Super Taneční Liga ve všech věkových kategoriích ve standardních i latinsko amerických tancích.

Můžete se těšit v sobotu večer na tradiční “GALAVEČER plný tance”, kde proběhnou finálová klání a zajímavý doprovodný program.

V neděli proběhne na hale Campus Mistrovství ČR družstev ve všech věkových kategoriích.

Česká televize zhotoví z této akce 2 televizní pořady.

Více informací a předprodej vstupenek zveřejníme jakmile budou známi parametry vládních nařízení.

Brno Open 2020

Kometa Low Cost 2020

Soutěže sportovního tance dětí, juniorů a začátečníků tento rok proběhnou ve sportovní hale na Měšťanské v Brně-Tuřanech v termínu 20.9.  a 28.9..

První termín 20.9. bude zaměřen na dětské a juniorské sportovní tancování. Budou zde probíhat soutěže těch nejmenších od dětí až po juniory, kde můžeme vidět jak začátečníky, tak dětské páry které se účastní i Mistrovství republiky

Druhý termín 28.9. je pro ty starší páry a to od 15 let až po seniorské kategorie. Soutěž je určena zejména pro začínající páry, které se protancovávají tanečními třídami až k těm nejvyšším.

Již proběhlo …