Robin Ondráček bude tančit v letošní Stardance. Budeme mu na podzim držet palce!

Dlouholetý člen DSP Kometa Brno a naší We Are Kometa Family Robin Ondráček, bude letos opět provádět VIP osobnost po tanečním parketě v oblíbeném TV pořadu České televize Stardance.

Robin Ondráček pochází z Rajhradu, začal tancovat v osmi letech v DSP Kometa Brno. Stal se mistrem České republiky ve standardních a latinsko- amerických tancích družstev a taktéž se dostal dvakrát do finále mistrovství světa v deseti tancích profesionálů. Dnes působí jako trenér a choreograf.

V roce 2018 se zúčastnil deváté řady TV pořadu Stardance, se zpěvačkou Monikou Bagárovou. Stardance se také zůčastnil o tři roky později v roce 2021, kde tvořil pár s herečkou Marikou Šoposkou. Mozaika letošních VIP tanečnic je zajímavá a tak budeme se budeme těšit, koho Robin Ondráček tanečním parketem provede v letošní třinácté řadě tohoto oblíbeného pořadu

Stardance 2024

Česká verze celosvětově mimořádně úspěšné taneční soutěže britské televize BBC se na podzim vrátí na televizní obrazovky.

Profesionální tanečníci

Mezi profesionálními tanečníky budou vedle Robina Ondráčka provázet VIP osobnosti pánové

Dominik Vodička, který už okusil Stardance 3x a z toho 2x se stal králem tanečního parketu s Veronikou Khek Kubařovou a Darjou Pavlovičovou,

Jakub Mazůch, se v loňském roce představil po boku snowboardistky Evy Samkové a hned se probojoval až do finálového kola.

Lukáš Bartůněk má za sebou účast po boku virtuosky Jitky Hosprové. Od té doby utekla spousta vody, ale Lukáš nezahálel a získal mnoho zkušeností při své stáži v USA a stal se 2. Vícemistrem světa ve WDSF Showdance Latin.

Martin Prágr je momentálně účastníkem jiného reality formátu Survivor, ale to nic nemění na tom, že je to především super tanečník, který vždy odvede na parketě svou práci na výbornou.

 

Profiésionální tanečnice

Profesionální tanečnice leto tvoří velmi zkušený tým, který má za sebou spoustu zkušeností s tímto formátem.

Lenku Noru Návorkovou známe jako vítězku Stardance po boku herce Jiřího Dvořáka a v poslední řadě si jí jistě pamatujete po boku herce Marka Adamczyka.

Terezu Pruckovou netřeba představovat, protože je součástí Stardance od legendární první řady, kde tančila po boku herce Jana Čenského a naposledy si jí divák jistě pamatuje s herce Zdeňkem Godlou.

Kateřina Bartůňkovová se v loni premiérově představila se sportovcem Vávru Hradílkem a zaujala svým stylem plným zvedaček a akrobatických prvků, Uvidíme jaký rukopis předvede v letošní Stardance.

Adrianu Maškovou si diváci nejvíce pamatují při její skvělé taneční jízdě po boku herce Jana Ciny, se kterým se stala Královnou tanečního parketu. V poslední řadě rozpohybovala cukráře Josefa Maršálka.

Andrea Třeštíková, také není nováčkem, když parketem Stardance provedla herce Romana Zacha, který pořad výrazně oživil svým pojetím Paso doble a barvou ponožek.

VIP osobnosti

Známe i VIP tanečníky, jejichž výběr, je pro letošní řadu opět velmi zajímavý!

 

Nebudou chybět herci, zpěváci, sportovci a soutěž okoření spisovatel jehož knihy a filmová ztvárnění zná opravdu každý.

Uvidíme dámy herečku Janu Paulovou, zpěvačku Lucii Vondráčkovou, herečku Martu Dancingerovou, kickboxerku Martinu Ptáčkovou, influencerku a kuchařku Chili Ta.

Mezi tanečníky je pestrost profesí velmi podobná. Herec Oskar Hes, herec Filip Blažek, spisovatel Patrik Hartl, hudebník Ondřej Ruml a sportovec Jiří Ježek.

Loňská, dvanáctá řada StarDance oslovila téměř 4,5 milionu diváků.

Fotografie: Archiv České televize @Mikuláš Křepelka