V termínu 16.-17.3.2024 proběhlo Mistrovství ČR v desítce na Kladně a bylo to pro nás mistrovství opravdu vydařené, když na prvních třech místech byly páry z DSP Kometa Brno!!!

7. místo Radek Doležal- Nicole Folcová
Trochu štěstí chybělo k postupu do finále, ale výkon podali parádní a to nejen e standardu, který je jejich doménou, ale velmi slušně předvedli i latinu, za kterou dostali spoustu křížků do finále. Přesto po loňském 4. místě je to jistě pro ně zklamání…

3. místo Jonáš Tománek- Šárka Kosmáková
Předvedli suverénní výkon v obou disciplínách a hned při prvním startu v dospělé kategorii se umístili na bedně, což je určitě úspěch.
Jistě čekali po loňském 4. místě na Mistrovství Evropy U21 silnější pozici, ale čas teprve ukáže, jaké jsou jejich schopnosti a možnosti…

2. místo Jan Metlický- Ela Kasalová
Honza s Elou po loňském zisku Vícemistrů, chtěli útočit na titul a na výkonu to bylo vidět. Věnovali pozornost každému detailu a výkon předvedli na hranici svých možností. Celkové druhé místo získali zaslouženě!

1. místo Jakub Brück- Nora Corpas Diaz
Staronovým Mistrem ČR v desítce se stal Jakub, ale tentokrát s novou partnerkou ze Španělska. Jejich výkon byl překvapivě přesvědčivý a to i přesto, že spolu tančí jen krátkou dobu. Oba jsou velmi talentovaní a uvidíme kam se při společné cestě probijí;)
Jasně vyhráli obě disciplíny a my věříme, že budou úspěšní i mezinárodně!

V kategorii U21

2. místo Daniel Florian- Eva Brožková
Pro někoho překvapení, pro někoho potvrzení jejich stoupající výkonnosti. My se přikláníme k té druhé skupině;)
Dan s Evou na sobě dlouho intenzivně pracují a jejich vyrovnané obě disciplíny ukázali, že se s nimi musí počítat!

V kategorii Junior 2.

6. místo Nikolas Němec- Veronika Macková
Finále se počítá a tomto případě mohl dosáhnout Nikola s Veronikou výš…
Jejich nasazení, zvládnutí základních principů a choreografie jsou na vysoké úrovni a jistě v blízké budoucnosti ukáží progres!

Kategorie Junior 1.

4. místo David Kasal- Sára Odstrčilová
V této kategorii byl boj o titul opravdu vyrovnaný a rozhodovala především latina, kterou mají David se Sárou o chlup slabší. Po standardu, který vyhráli to vypadalo velmi nadějně, ale nakonec z toho bylo pouze čtvrté místo, které ani nenadchlo a ani neurazilo….
V této kategorii se rýsuje silná generace pro český taneční sport, tak jim držme palce;)

Závěrem je třeba poděkovat celému týmu We Are Kometa Family za obrovskou podporu, kterou projevovali během celého dne všem soutěžícím Komeťákům!