Dvectis - DSP Kometa Brno

Taneční klub Dvectis - DSP Kometa patří od svého vzniku v roce 2002 k nejlepším v ČR zabývajících se tanečním sportem, o čemž svědčí již 149 medailí z Mistrovství ČR jak jednotlivců tak družstev.

Taneční klub Dvectis - DSP Kometa Brno se stal i v roce 2016 nejúspěšnějším klubem v ČR, když na Mistrovství ČR družstev získal 3 tituly Mistrů ČR (z 6ti možných) a 2 Vícemistrů ČR.

Presidentem tanečního klubu je Martin Odstrčil, šéftrenérem Jan Tománek a technickým ředitelem Petr Odstrčil.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky z řad českých (Zdeněk Landsfeld, Pavla a Karel Landsfeldovi) a zahraničních tanečních trenérů (Paolo Bosco, Silvia Piton, Fabio Bosco, Zoran Plohl, Tatsiana Lahvinovich, Miha Vodičar a mnozí další). Samozřejmostí je také oblast fyzické a pohybové průpravy, kde spolupracujeme s odborníky z Fakulty tělesné výchovy a sportu Masarykovy university a ČASPV.

Na těchto stránkách naleznete veškeré informace týkající se dění v našem klubu. Aktuální informace najdete také na našem FACEBOOKU.

Na přelomu roku 2014 se stala partnerem našeho tanečního klubu společnost Dynasit CZ s.r.o., která se v roce 2016 přeměnila na společnost Dvectis CZ s.r.o..

Dvectis white